Allene

Daily Happiness

Hra na schovku se nevyplácí!

Před pikolou za pikolou

Linda Greenová

Představte si, že hrajete se svým dítětem na schovávanou a najednou, když nedáváte pozor…Upss…Dítě je pryč.

Lisa si hrála s Ellou v parku na schovávanou jako obvykle. Ví, že se její malá dcera umí hodně dobře schovávat. Avšak když si musí něco telefonicky vyřídit, Ella zmizí. Žádný křik neslyšela. Nic, co by ji napovědělo, kde je. Ksakru, co se to děje? Kam zmizela? Hledá ji, hledá všude. Ale marně. Zavolá policii. Ta dělá taky co může. Avšak dítě i přes výslechy různých osob nemohou nalézt. Celá rodina pořád věří, že šla třeba za něčím, co se ji zalíbilo. A pak zabloudila a nenašla cestu domů. Jsou ji jen 4 roky přece! Jenomže čím déle je Ella pryč, tím začínají mít všichni větší strach. Strach o to, že ji někdo unesl. Alex a Lisa si to nechtějí přiznat. Už jen pouhá myšlenka na to „Co“ ji mohl únosce udělat, je duševně ničí.

Druhá hlavní hrdinka si myslí, že je všechno jak má být. Možná je nemocná a nechce si to připustit…

Lisa a Alex sepisují seznam lidí, se kterými byla Ella kdy ve vztyku. Avšak to nestačí. To vůbec nestačí! Vrátí se jejích nejmladší dcera domů? Třeba se někde pořád schovává…Možná..

22. bod výzvy- Kniha, v jejímž příběhu teče krev: Krev tekla malé Elle, když spadla na zem. Tato událost proběhla před hrou na schovku v parku před jejím zmizením.

Mínusáci:

-Neúplné ztotožnění s hlavními postavami>ani jedna postava na mě neudělala nějak zvlášť velký dojem

Plusáci:

+Zajímavé zvolené téma

+Propojení postav(které se dozvídáme na konci)

+Originální nápad

Emoce: 78%
Napětí: 50%
Originalita: 100%
Celkové hodnocení knihy: 77,2%
« »

© 2024 Allene. Theme by Anders Norén.